ваш індивідуальний консультант

Balytskiy.jpg

Балицький Ярослав Васильович

Регіональний представник (Західна Україна)

Tel: +38 (067) 404 60 49

Yaroslav.Balytskyy@saatbau.com

Melnik.jpg

Мельник Сергій Володимирович

Регіональний представник (Житомирська та Вінницька обл.)

Tel: +38 (067) 551 52 62

Serhii.Melnyk@saatbau.com

Khisamudinov.jpg

Хісамудінов Микола Олександрович

Регіональний представник (Чернігівська та Сумська обл.)

Tel: +38 (067) 217 04 24

Mykola.Khisamudinov@saatbau.com

Balanovskiy.jpg

Балановський Олександр Юрійович

Регіональний представник (Черкаська, Вінницька та Кіровоградська)

Tel: +38 (067) 249 21 61

Oleksandr.Balanovskyi@saatbau.com

Korolko.jpg

Королько Анатолiй Миколайович

Регіональний представник (Кіровоградська, Днiпропетровська та Миколаївська обл.)

Tel: +38 (067) 405 20 93

Anatolii.Korolko@saatbau.com

Kovalenko.jpg

Коваленко Олексій Миколайович

Регіональний представник (Дніпропетровська, Полтавська та Харківська обл.)

Tel: +38 (067) 441 80 49

Oleksii.Kovalenko@saatbau.com

ТОВ «Заатбау Україна»


02132, Україна, м. Київ, вул.Дніпровська набережна, 26Ж, оф. 24


тел.: +38 (044) 227 85 80
факс: +38 (044) 227 89 80

ТОВ «Заатбау Україна»


02132, Україна, м. Київ, вул.Дніпровська набережна, 26Ж, оф. 24


тел.: +38 (044) 227 85 80
факс: +38 (044) 227 89 80

ТОВ «Заатбау Україна»


02132, Україна, м. Київ, вул.Дніпровська набережна, 26Ж, оф. 24


тел.: +38 (044) 227 85 80
факс: +38 (044) 227 89 80