ваш індивідуальний консультант

12d9eb597d8d0c91aa8d36d3f22055a609494b3b.png

Табачук Оксана

Волинська та Рівненська обл.

Tel: +38 067 400 68 07

Oksana.Tabachuk@saatbau.com

Дзябяк Любомир.jpg

Дзяб`як Любомир

Львівська, Закарпатська та Івано-Франківська обл.

Tel: +38 067 464 21 02

Liubomyr.Dziabiak@saatbau.com

Хименець.png

Хименець Ігор

Чернівецька та Тернопільська обл.

Tel: +38 067 232 01 41

Igor.Khimenets@saatbau.com

thumb_4082_berater_ua_gross.jpeg

Косяк Антон

Київська та Житомирська обл.

Tel: +380 67 217 04 34

Anton.Kosiak@saatbau.com

61ea0c5a35a7ee36d453a9c7ac6d0b2ad1b40ba5.jpeg

Сиротюк Руслан

Хмельницька обл.

Tel: +38 067 827 42 34

Ruslan.Syrotiuk@saatbau.com

зображення_viber_2019-11-01_11-27-49.jpg

Осадчий Олександр

Чернігівська, Полтавська та Сумська обл.

Tel: +380 67 217 04 24

Oleksandr.Osadchyi@saatbau.com

ШОВКОПЛЯС ОЛЕКСАНДР.jpg

Шовкопляс Олександр

Черкаська обл.

Tel: +380 67 412 77 93

Oleksandr.Shovkoplyas@saatbau.com

Крицька.png

Крицька Анастасія

Миколаївська обл.

Tel: +380 67 219 37 36

Anastasia.Krytska@saatbau.com

DSC_8304_7NEW.jpg

Россіков Юрій

Одеська обл.

Tel: +38 067 464 20 54

Yuriy.Rossikov@saatbau.com

6a7c6d746515e9cb2091a18ebe33c697ff89a208.jpeg

Жихарєв Роман

Дніпропетровська та Харківська обл.

Tel: +38 067 400 68 41

Roman.Zhykharev@saatbau.com

e04807152afa4385971ec6e65f650ab9911bbd98.jpeg

Бобруйко Олександр

Херсонська та Запорізька обл.

Tel: +380 67 412 77 89

Yuriy.Rossikov@saatbau.com

зображення_viber_2019-11-01_13-33-21.jpg

Бодров Єгор

Вінницька обл.

Tel: +38 067 400 54 97

Yegor.Bodrov@saatbau.com